Půjčka Home Credit

Online půjčka Home Credit je momentálně jednou z nejžádanějších nebankovních půjček. Společnost Home Credit a.s. působí v České republice od roku 1997 a společně s firmou Provident patří k nejstarším společnostem, které se pohybují v oblasti nebankovních úvěrů. Více informací najdete například zde: http://pujckysnu.cz/home-credit-pujcka/

Půjčka Home Credit dominuje velikostí úvěru

Půjčka Home Credit nabízí úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč. Jedná se tak o jednu z největších momentálně dostupných nebankovních půjček v České republice. Tato nebankovní půjčka je produktem společnosti Home Credit, což dává Vašemu úvěru jistotu kvality a profesionality. Nemusíte se bát nekalých praktik nebo skrytých poplatků. Půjčka Home Credit je bezpečná a využívá ji přes 4,5 milionu aktivních klientů po celé Evropě.

Postup získání půjčky Home Credit

Pro získání půjčky Home Credit musíte nejdříve vyplnit nezávaznou online žádost, na základě které budete pracovníkem Home Credit kontaktováni. V online žádosti o půjčku je třeba uvést výši půjčky, o kterou máte zájem.

Půjčka je dostupná všem občanům ČR starším 18-ti let. Pro získání půjčky není vyžadován ručitel. Půjčené peníze lze využít na cokoliv a doba splácení půjčky je volitelná od 12 do 84 měsíců. Před vyplněním půjčky doporučujeme přečíst poplatky a podmínky půjčky Home Credit.

Zažádat o půjčku Home Credit

Tento formulář slouží jako nezávazná žádost o půjčku Home Credit. V případě, že později nebudete mít o půjčku zájem, se nevystavujete žádnému riziku nebo sankcím. Půjčku můžete později kdykoliv odmítnout. Na základě tohoto formuláře budete kontaktování pracovníkem Home Credit, který s Vámi domluví všechny potřebné náležitosti.

Spokojený klient
Petra Skalická, 24 let

Před Vánoci mi jako každý rok došly peníze, a proto jsem využila rychlé půjčky od společnosti Provident a půjčila si 15 000 Kč na dárky k Vánocům. Peníze jsem bezproblémů splatila a ověřila si, že je půjčka Provident poctivá.

Partneři
Pro získání rychlého úvěru doporučujeme půjčky bez registru ihned.

Inzerce půjček na směnku nabízí velké množství úvěrových nabídek od soukromníků a investorů.