Půjčka Home Credit

Online půjčka Home Credit je momentálně jednou z nejžádanějších nebankovních půjček. Společnost Home Credit a.s. působí v České republice od roku 1997 a společně s firmou Provident patří k nejstarším společnostem, které se pohybují v oblasti nebankovních úvěrů.

Půjčka Home Credit dominuje velikostí úvěru

Půjčka Home Credit nabízí úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč. Jedná se tak o jednu z největších momentálně dostupných nebankovních půjček v České republice. Tato nebankovní půjčka je produktem společnosti Home Credit, což dává Vašemu úvěru jistotu kvality a profesionality. Nemusíte se bát nekalých praktik nebo skrytých poplatků. Půjčka Home Credit je bezpečná a využívá ji přes 4,5 milionu aktivních klientů po celé Evropě.

Postup získání půjčky Home Credit

Pro získání půjčky Home Credit musíte nejdříve vyplnit nezávaznou online žádost, na základě které budete pracovníkem Home Credit kontaktováni. V online žádosti o půjčku je třeba uvést výši půjčky, o kterou máte zájem.

Půjčka je dostupná všem občanům ČR starším 18-ti let. Pro získání půjčky není vyžadován ručitel. Půjčené peníze lze využít na cokoliv a doba splácení půjčky je volitelná od 12 do 84 měsíců. Před vyplněním půjčky doporučujeme přečíst poplatky a podmínky půjčky Home Credit.

Zažádat o půjčku Home Credit

Tento formulář slouží jako nezávazná žádost o půjčku Home Credit. V případě, že později nebudete mít o půjčku zájem, se nevystavujete žádnému riziku nebo sankcím. Půjčku můžete později kdykoliv odmítnout. Na základě tohoto formuláře budete kontaktování pracovníkem Home Credit, který s Vámi domluví všechny potřebné náležitosti.

Spokojený klient
Vlastimil Ouhrabka, 50 let

V práci snižovali kapacity a omezili počet hodin práce, takže jsem měl měsíční mzdu o dost nižší. Chybělo mi 2 000 Kč na nájem. Půjčil jsem si od společnosti Ferratum a nájem zaplatil. Dluh jsem splatil další výplatou.

Partneři
Pro získání rychlého úvěru doporučujeme půjčky bez registru ihned.

Inzerce půjček na směnku nabízí velké množství úvěrových nabídek od soukromníků a investorů.