Půjčka Vitacredit

Společnost Vitacredit s.r.o působí v České republice teprve pár let, ale za to dobu si již stihla získat nemalé množství spokojených klientů. Půjčka Vitacredit patří do skupiny nebankovních půjček a aktuálně nabízí nejvyšší úvěr ze všech nebankovních institucí na českém trhu. Mimo jiné vhodně poslouží i jako půjčka na exekuci.

Americká hypotéka Vitacredit

Půjčka Vitacredit je někdy označována jako americká hypotéka. Nejde o klasikou hypotéku ani o klasickou půjčku na cokoliv. Pro získání půjčky je nezbytné ručit nemovitostí, ať už vlastní nebo cizí. Výše půjčky je od 50 000 Kč do hodnoty nemovitosti, kterou ručíte. O půjčku lze zažádat vyplněním tohoto online formuláře.

Půjčka Vitacredit na exekuce a zástavy

Půjčka Vitacredit je určena fyzickým i právnickým osobám, kteří potřebují větší množství peněz ihned a na cokoliv. Velmi často je využívána jako půjčka na exekuce a zástavy. Než přijít o nemovitost, je lepší zažádat o půjčku od společnosti Vitacredit. Zaplatíte Vaše dluhy a zůstane Vám nemovitost. Pak jste samozřejmě nuceni tuto půjčku splatit, avšak měsíční výdaje na splácení nebudou tak velké, protože splátky rozdělíte až do 120 měsíců. Tím získáte potřebný čas ke splacení závazků.

Společnost Vitacredit přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a jejím cílem není člověka potopit, ale pomoci mu v často velmi tíživých životních situacích. Přečtěte si informace o půjčce, které naleznete na poplatky a podmínky půjčky Vitacredit

Zažádat o půjčku Vitacredit

Vyplněním tohoto formuláře se k ničemu nezavazujete. Je to nezávazná žádost o půjčku Vitacredit. Pracovníci ze společnosti Vitacredit Vás budou na základě této žádosti kontaktovat a individuálně se s Vámi dohodnou na dalším postupu.

Spokojený klient
Markéta Barešová, 44 let

Již léta jsme plánovali s manželem krbová kamna, jenže vždy, když už jsme měli skoro našetřeno, se něco poruchalo a my tak museli ušetřené peníze investovat jinam. Proto jsme si půjčili 60 000 Kč od společnosti Home Credit. Máme nová krbová kamna a půjčku jsme už úspěšně splatili.

Partneři
Pro získání rychlého úvěru doporučujeme půjčky bez registru ihned.

Inzerce půjček na směnku nabízí velké množství úvěrových nabídek od soukromníků a investorů.