Výhody nebankovní půjčky

Aby měly nebankovní půjčky šanci uspět na už tak přehlceném trhu půjček, musely přijít s něčím novým, něčím výjimečným, co dokáže konkurovat všem bankám, a zároveň to bude přínosné pro samotné spotřebitele. A jelikož momentálně nebankovní půjčky patří mezi jedny z nejvyužívanějších půjček, pravděpodobně se jim to povedlo. Nalezly něco, co dokáže konkurovat všem bankám. Samotný produkt je pro klienty tak lákavý, že si radši vyřídí nebankovní půjčku než aby šli do banky. A o čem že je vlastně celou dobu řeč?

Pohodlí a komfort

To, že jsou lidé líní, je pravdou už několik desítek let. Každý to jen tak řekne, aniž by si uvědomoval, jak moc velká síla v tom spočívá. Přizpůsobte produkt klientovi tak, aby pro něho byl co nejpohodlnější. Nejlepší variantou je, když si klient objedná produkt z pohodlí domova na internetu nebo zasláním SMS zprávy. Potom chvílí vyřizuje detaily půjčky po telefonu, tedy opět nikam nechodí. Pak už má půjčku vyřízenou a peníze mu přijdou složenkou nebo na bankovní účet. V případě smlouvy ho doma navštíví pracovník dané firmy, tedy opět nikam nechodí, jen otevřít dveře. Vidíte to pohodlí? To přesně nebankovní půjčky nabízí a přesně této výhody jsou si samotní spotřebitelé vědomi.

Rychlost a obezřetnost

Nebankovní půjčky si uvědomují jednu věc a to fakt, že lidé, kteří potřebují půjčku, ji potřebují okamžitě. Lidé radši zaplatí nějaké procento úroku navíc jenom za to, aby dostali půjčku co nejrychleji. Podívejte se na to z pohledu spotřebitele. Málokdo si půjčuje jenom tak. Přes 90% lidí si půjčuje z akutního důvodu, tedy potřebují peníze okamžitě. Jednají v chaosu a ve stresu a v bance by jim třeba ani nepůjčili. Nebankovní půjčky se naopak k těmto klientům chovají obezřetně, protože si uvědomují jejich problémy. Nebankovní půjčky existují proto, aby přesně tyto problémy řešily. Proto Vás nikdo nebude vyslýchat a ptát se na co půjčku potřebujete.

Jednodušší podmínky pro získání úvěru

V neposlední řadě nabízí nebankovní půjčky jednodušší podmínky pro získání úvěru. Například Ferratum půjčka nabízí úvěr jenom na základě toho, že pošlete SMS zprávu nebo vyplníte online žádost. Žádnou smlouvu nepodepisujete a peníze Vám jsou zaslány v den, kdy se dohodnete. Mnohdy je to ještě ten den, kdy jste o půjčku zažádali. Půjčka je bez osobní schůzky, bez ručitele a na cokoliv. Posuďte sami, rychleji získat půjčku snad už ani nejde.

Spokojený klient
Zdeňka Frýglová, 26 let

S přítelem jsme již několik let plánovali dovolenou, jenže vždy z toho z finančních důvodů sešlo. Vyřídili jsme si půjčku od společnosti Provident v hodnotě 22 000 Kč a vyrazili na 10 dní do Turecka. Byl to náš nejlepší společný zážitek.

Partneři
Pro získání rychlého úvěru doporučujeme půjčky bez registru ihned.

Inzerce půjček na směnku nabízí velké množství úvěrových nabídek od soukromníků a investorů.